Get Adobe Flash player

Janov 56, 473 01 Janov u Nového Boru Mobil: +420 775 381 371

SLUŽBY PRO VÁS

Vážení hosté, Vážení zakazníci.

Jsme velice potěšeni Vaši návštěvou nových stránek Penzionu a Restaurace DRUHÝ DOMOV. Věříme, že prostřednictvím těchto stránek Vám umožníme snadné rozhodování při výběru ubytování v klidném, rodinném prostředí a překrásné přírodě. Budeme velice potěšeni Vaší návštěvou. Těšíme se na Vás.

Milan ZECHOVSKÝ – majitel Penzionu DRUHÝ DOMOV

SPINKÁNÍ: Ubytování v našem Penzionu a Restauraci DRUHÝ DOMOV zaručuje maximální pohodlí, soukromí a klid. Příjemné prostředí Vám umožní vybírat z mnoha variant nově zařízených osobitých pokojů. Pro ubytování v Penzionu DRUHÝ DOMOV je samozřejmostí, že každý pokoj je vybaven TV, vlastní koupelnou a WC. Připojení k Wi-Fi je bezplatnou službou pro ubytované v celém areálu Penzionu. Rádi Vás uvítáme i s Váším milovaným pejskem.

PAPÁNÍ: Naše mnoholeté culinářské zkušenosti budou pro Vás nezapomenutelným zážitkem. Jídlo v Restauraci DRUHÝ DOMOV je základem spokojeného zákazníka. Připravujeme s láskou snídaně, obědy, večeře, ale i firemní a společenské RAUTY. Rodinné oslavy či svatby jsou pro náš Penzion a Restauraci DRUHÝ DOMOV poctou.

RADOVÁNKY:  Při návštěvě našeho Penzionu DRUHÝ DOMOV můžete poznat nádhernou přírodu Lužických hor a Českého Švýcarska. V okolí je mnoho památek a zajímavostí. Pro sportovně založené rodiny je možné využít jak sport v přírodě, ale i sportovních centrech.

 

NAJDĚTE SI SVŮJ DRUHÝ DOMOV

Sdílej přes sociální linky!

JSME NA FACEBOOKU

LANGUAGE

Restaurace & Penzion

DRUHÝ DOMOV

Milan ZECHOVSKÝ
Janov 56
Janov u Nového Boru

Mobil: +420 775 381 371

E-mail:
druhydomov@volny.cz

Web: druhydomov.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

DRUHÝ DOMOV

DEUTSCHE VERSION

LANGUAGE