SLUŽBY PRO VÁS

Vážení hosté,

jsme potěšeni Vaši návštěvou stránek Penzionu a restaurace DRUHÝ DOMOV. Věříme, že prostřednictvím těchto stránek Vám umožníme snadné rozhodování při výběru ubytování v klidném, rodinném prostředí a překrásné přírodě. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Milan ZECHOVSKÝ – majitel Penzionu DRUHÝ DOMOV

SPINKÁNÍ: Ubytování v našem penzionu DRUHÝ DOMOV zaručuje maximální pohodlí, soukromí a klid. Příjemné prostředí Vám umožní vybírat z mnoha variant nově zařízených osobitých pokojů. Při ubytování v penzionu je samozřejmostí, že každý pokoj je vybaven TV, vlastní koupelnou a WC. Rovněž je dostupné Wi-Fi připojení v celém areálu Penzionu. Rádi Vás uvítáme i s Vaším milovaným pejskem.

PAPÁNÍ: Naše mnoholeté kulinářské zkušenosti budou pro Vás nezapomenutelným zážitkem. Jídlo v restauraci DRUHÝ DOMOV je základem spokojeného zákazníka. Připravujeme s láskou snídaně, obědy, večeře, ale i firemní a společenské rauty nebo zabíjačky. Rodinné oslavy či svatby jsou pro náš Penzion a Restauraci DRUHÝ DOMOV poctou.

RADOVÁNKY:  Při návštěvě našeho penzionu DRUHÝ DOMOV můžete poznat nádhernou přírodu Lužických hor a Českého Švýcarska. V okolí je mnoho památek a zajímavostí. Pro sportovně založené rodiny je možné využít jak sport v přírodě, ale i sportovních centrech.

NAJDĚTE SI SVŮJ DRUHÝ DOMOV

Komentáře jsou uzavřeny.